Jennifer Lopezin formda görüntüsünün sırrı!

0
6
Jennifer Lopez'in formda görüntüsünün sırrı!

Formda görüntüsüyle her daim dikkatleri üzerine çeken 51 yaşındaki şarkıcı ve oyuncu Jennifer Lopezin, bu görüntüsünün sırrı merak uyandırdı. Lopez, günde 10 saat uyumaya özen gösteriyor ve asla güneşlenmiyor.

Nişanlısı Alex Rodriguez ile birlikte Turks and Caicos adalarında tatil yapan Jennifer Lopez, görüntüsüyle yine bütün dünyanın meraklı bakışlarını üzerinde topladı. 51 yaşında ve iki çocuk annesi olan Lopez’in yıllara meydan okuyan bu görüntüsünün sırları da merak uyandırdı.Lopez, daha önceki röportajlarında bununla ilgili ipuçları vermişti aslında. Her ne kadar tatilde denizin ve su sporlarının keyfini çıkarsa da asla güneşlenmemek, sabahın çok erken saatinde kalkıp spor yapmak, kahve ve alkol tüketmemek bunlar arasında. Gelin Jennifer Lopez’in 20 yaşındaki fiziksel görüntüsünü korumasının sırlarına bir bakalım. İlgili Haber Jennifer Lopez’in mayolu pozuna beğeni yağdı 10 SAAT UYKUHer ne kadar çalışma programı zaman zaman bunu engellese de Lopez, günde 10 saat uyumaya özen gösteriyor. Gece erken uyuyup sabah da erken uyanıyor. Sabahları ilk işi ise spor yapmak. Elbette bu işi yalnız başına yapmıyor Lopez. New York’ta ve Los Angeles’ta birçok ünlüyü forma sokan iki ünlü eğitmenle çalışıyor.ASLA GÜNEŞLENMİYORJennifer Lopez, sık sık dünyanın gözde tatil beldelerinde tatil yapıyor. Denize de giriyor, su sporları da yapıyor. Ama bu arada dikkat ettiği bir başka ayrıntı var. Asla güneşlenmiyor. Güneşin, cilde zarar verdiğini ve erken yaşlanmasına neden olduğunu bildiğinden uzun saatler boyunca güneşlenmiyor.KAHVE VE ALKOL YOKJennifer Lopez’in dikkat ettiği bir başka önemli nokta tütün ürünleri, alkol ve kahveden kesinlikle uzak duruyor. Bunlar cilde zarar verdiği için hepsinden uzak duruyor.BESLENME PROGRAMILopez, beslenmesine de ayrı bir özen gösteriyor. Genellikle sebze tüketen Lopez, düzenli olarak da detoks yapıyor.Bir günde 8 bardak su içmek de Jennifer Lopez’in formda kalma sırları arasında. İlgili Haber Jennifer Lopez’in izole tatili! Kürek çekti, meditasyon yaptı MEDİTASYON YAPIYORDış görünüşün, ruhsal sağlıkla bir bütün olduğunu bilen Lopez, iç dengesini korumak için her gün düzenli olarak meditasyon yapıyor.FOTOĞRAFLAR: BACKGRID USA

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/jennifer-lopezin-formda-goruntusunun-sirri-6405537 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − 8 =