Kırmızı Oda Boncuk, Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında? Burcu Biricik hangi dizilerde oynadı, nereli?

0
35
Kırmızı Oda Boncuk, Burcu Biricik kimdir, kaç yaşında? Burcu Biricik hangi dizilerde oynadı, nereli?

Kırmızı Oda Boncuk karakteri diziye damga vuran hikayeler arasında yer aldı. Burcu Biricikin hayat verdiği Boncuk 3 tane ermiş görüyor. Yurt dışında eşi ile yaşanan Boncuk Türkiyeye döndüğünde doktora gider. Boncuku canlandıran Burcu Biricikin yaşamı ise merak ediliyor. Peki Kırmızı Oda Boncuk kimdir, Burcu Biricik kaç yaşında?

Kırmızı Oda Boncuk’un gerçek adı izleyiciler tarafından merak ediliyor. Binnur Kaya’nın başrolünde yer aldığı Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterini ise ünlü oyuncu Burcu Biricik canlandırıyor. Biricik’in hayatı araştırılan konular arasında bulunuyor. Peki Kırmızı Oda Boncuk kimdir, gerçek adı nedir? İşte Burcu Biricik’in hayatı…BURCU BİRİCİK KİMDİR?Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik, 4 Mayıs 1989 tarihinde Antalya’da doğdu. 2006 yılında Antalya’da düzenlenen Miss Mediterranean güzellik yarışmasında Akdeniz Kraliçesi seçildi.Lise yıllarında katıldığı Tiyatro festivalinde ödül aldıktan sonra profesyonel anlamda oyuncu olmaya karar veren Biricik, Ege Üniversitesi Arkeoloji bölümünde lisans eğitimini tamamlarken, aynı zamanda da Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda oyunculuk eğitimi aldı.Biricik, oyunculuk kariyerine Bornova Belediyesi Şehir Tiyatrosu’nda stajyer kadroda yer alarak başladı.Burada İkinin Biri, Yaşlı Hanımın Ziyareti, Gözlerimi Kaparım, Vazifemi Yaparım ve Yedi Kocalı Hürmüz gibi çeşitli oyunlarda rol aldı.2007 yılında Maçolar dizisindeki yan rolüyle televizyonda ilk kez yer aldı. Daha sonra Toprağın Günlüğü kısa filmi. çeken Biricik, Kanal D’de 2011 yılında yayımlanan Artiz Mektebi adlı oyunculuk yarışmasına katıldı ve burada birinciliği Alican Aytekin ile paylaştı. Daha sonra Muhteşem Yüzyıl 2011 ve Ustura Kemal 2012 dizilerinde küçük roller aldı. Düşman Kardeşler dizisinde Derya adlı Trakyalı bir kızı canlandırdı. Oyuncu, TRT 1’de yayımlanan Beni Böyle Sev 2013 dizisinde Seda karakterini canlandırmış ve çeşitli reklâm filmlerinde oynamıştır. Biricik 2014 yılının Kasım ayında Kanal D’de başlayan Şeref Meselesi dizisinde Kübra karakterini canlandırdı. 2015-2017 yılları arasında Kanal D’de yayınlanan Hayat Şarkısı’nda Hülya karakterini canlandırdı. 2016 yılında Emre Yetkin’le evlendi. 2019 yılında yayınlanan Çiçero isimli sinema filminde Erdal Beşikçioğlu ile başrolü paylaştı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/kirmizi-oda-boncuk-burcu-biricik-kimdir-kac-yasinda-burcu-biricik-hangi-dizilerde-oynadi-6401345 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + 14 =