Kırmızı Oda Kumru (Aslıhan Gürbüz) kimdir? Öldü mü?

0
9
Kırmızı Oda Kumru (Aslıhan Gürbüz) kimdir? Öldü mü?

Kırmızı Oda bu akşam 20. bölümüyle ekrana geliyor. Dizide Kumru karakterini acı bir son beklerken Kumrunun ölüp ölmediği merak ediliyor. Öte yandan Kırmızı Oda Kumru kimdir sorusu da sıklıkla soruluyor.

Kırımzı Oda yeni bölümüyle seyircinin karşına çıkarken 20. bölümde yine duygu dolu anlar yaşanacak. Kumru’nun akıbeti merak edilirken Kırmızı Oda Kumru kimdir, öldü mü? soruları peş peşe geliyor.KIRMIZI ODA KUMRU KİMDİR?Bir aşk uğruna evden kaçan Kumru’nun sevdiği adam tarafından satılması ve fuhuşa sürüklenmesi, Kumru’nun hikayesinin sadece bir parçası.ASLIHAN GÜRBÜZ KİMDİR?Aslıhan Gürbüz,16 Şubat 1983’de Çanakkale’de dünyaya gelen Türk, tiyatro ve sinema oyuncusudur.5 yaşında babasının işinden dolayı İstanbul’dan Bursa’ya taşınma kararı aldılar. Bursa’nın İnegöl İlçesinde Müşerref Muzaffer Samda İlköğretim Okulu’nda okudu. Meslek lisesinde Bilgisayarlı Muhasebe okuduktan sonra Konya Selçuk Üniversitesi Konservatuar Tiyatro Bölümü’nden mezun oldu.2009 yılında Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Timur Savcı’nın üstlendiği, senaryosu Meral Okay tarafından yazılan ve yönetmenliğini Ulaş İnaç’ın yaptığı Bir Bulut Olsam dizisinde rol aldı.Bir zamanlar yayınlanmakta olan Yahşi Cazibe dizisinde Azerbaycanlı karakter “Cazibe”yi canlandırdı. Zeytin Tepesi dizisinde “Deniz”, Muhteşem Yüzyıl: Kösem’de ise “Halime Sultan” karakterlerini canlandırmıştır.Temmuz 2011’de oyuncu Kerem Kupacı ile evlenen Aslıhan Gürbüz 2014’te ayrıldı.DİZİLERİ2004 – Büyük Buluşma Seda Yardımcı Karakter2008 – Gonca Karanfil Gonca Başrol Oyuncusu2009 – Bir Bulut Olsam Asiye Bulut Başrol Oyuncusu2010 -2012 Yahşi Cazibe Cazibe Abbasova Başrol Oyuncusu2014 – Zeytin Tepesi Deniz Gökçener Başrol Oyuncusu2015 – 2016 Muhteşem Yüzyıl: Kösem Halime Sultan Yardımcı Karakter2017 – Ufak Tefek Cinayetler Merve Başrol OyuncusuOYNADIĞI TİYATRO OYUNLARI2008 – Zorla Güzellik – Kenter TiyatrosuSinema ve TV Filmleri2009 – Kanal-İ-zasyon Nazlı2011 – Labirent Ayla2016 – Kor Emine Kaynak

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/kirmizi-oda-kumru-aslihan-gurbuz-kimdir-oldu-mu-6406968 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 + 15 =