Koca ve Soylu arasında Kurban Bayramı görüşmesi

0
6
Koca ve Soylu arasında Kurban Bayramı görüşmesi

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, yeni tip corona virüs (Covid19) salgınında mevcut durumu değerlendirip Kurban Bayramında gerekli uygulamaları gözden geçirdi.

Bakan Koca, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, İçişleri Bakanı Soylu ile bugün bir araya geldiklerini belirterek, şu bilgileri paylaştı:”Yaptığımız kapsamlı görüşmede, salgında mevcut durumu, dünyada ve ülkemizdeki seyri değerlendirip, tedbirleri ele aldık. Bakanlıklarımız arası koordinasyonu, Kurban Bayramı’nda gerekli uygulamaları gözden geçirdik.”İçişleri Bakanımız Sn. Süleyman Soylu ile bugün yaptığımız kapsamlı görüşmede, salgında mevcut durumu, dünyada ve ülkemizdeki seyri değerlendirip, tedbirleri ele aldık. Bakanlıklarımız arası koordinasyonu, KURBAN BAYRAMINDA gerekli uygulamaları gözden geçirdik. pic.twitter.com/VaxeqdaVpD— Dr. Fahrettin Koca (@drfahrettinkoca) July 28, 2020

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/koca-ve-soylu-arasinda-kurban-bayrami-gorusmesi-6270706 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × three =