Korku dolu anlar! Feribot karaya oturdu

0
12
Korku dolu anlar! Feribot karaya oturdu

Yalovada iddiaya göre dümeni kilitlenen feribol, karaya oturdu. Yolcuların korku dolu anlar yaşadığı kazada can kaybı ve yaralanan olmazken, feribotta maddi hasar meydana geldi.

İstanbuldan saat 23.59da Yenikapı-Yalova seferini yapmak üzere hareket eden Kanuni Sultan Süleyman isimli feribot, saat 01.20 sıralarında Yalovada İDO iskelesine yanaşmak için manevra yaptı. İddiaya göre dümeni kilitlenen feribot sahilde bulunan kayalıklara doğru ilerlemeye başladı. Kaptanın ani manevrasıyla kayalıklara çarpmaktan son anda kurtulan feribot, kumsalda karaya oturdu. Sarsıntı nedeniyle feribotta bulunan panik ve korku yaşarken, iskelede yakınlarını bekleyen vatandaşlar da endişelendi. Feribot yaklaşık 1 saatlik çalışmanın ardından kurtarılarak iskeleye çekildi. Can kaybı yaralananın olamadığı kazada feribotta maddi hasar meydana geldi.Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/korku-dolu-anlar-feribot-karaya-oturdu-6298558 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 + eleven =