Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi! İşte, Kuruluş Osman 37. son bölüm detayları!

0
13
Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı ekrana geldi!  İşte, Kuruluş Osman 37. son bölüm detayları...

ATVnin sevilen dizisi Kuruluş Osman 37. bölüm ile çarşamba akşamı izleyici karşısına çıktı. Osman Beyin Kulucahisara Kayı bayrağını dikmesi sonrası obaya telaş hakim olur. Diğer yanda ise Osman Beye eş olacak Targun Hatun ile ilgili yeni bir gelişeme Balanın kılıcını çekmesine neden olur. Kuruluş Osman son bölümde neler oldu?

Osman Bey’in Kayı bayrağını başka diyarlara da dikmesi bir kesim tarafından coşkuyla karşılanırken, bir kesim de endişelenmeye başlamıştır. Heyecanla izlenen dizinin beklenen 38. yeni bölüm fragmanı da izleyicinin beğenisine sunuldu. İşte, Kuruluş Osman 38. yeni bölüm fragmanı…Yayımlanan yeni bölüm fragmanında; Flatyos, Osman’ın karşısına dikilerek onu öldürmek için geldiğini belirtir. Toy’un toplanmasını bekleyen Hazal Hatun, istediği haberi Dündar’dan almıştır. Bamsı’nın Flatyon’a olan tepkisi ise dikkat çekti…KURULUŞ OSMAN 38. YENİ BÖLÜM FRAGMANIKURULUŞ OSMAN SON BÖLÜM ÖZETİNikola kendisini Yavlak Arslan’ın düzenlediği toplantıda beklerken, yoluna tuzak kuran Flatyos’un da yokluğundan faydalanarak Kulucahisar Kalesi’ni yeniden ele geçiren ve Kayı bayrağını surlara diken Osman Bey, bu başarısıyla Savcı Bey ve Dündar Bey’i telaşa sürüklüyor. Osman Bey’in Kayı Obası’nı ateşe attığını iddia eden Savcı Bey kardeşi ile yollarını ayırırken; Yavlak Arslan, Cerkutay’ın Osman Bey’in eline geçtiğini öğrenince kurduğu tuzağın kendisini vuracağını anlayarak harekete geçiyor. Bala Hatun, Osman Bey’le evliliğe hazırlamaya çalıştığı Targun Hatun’la kılıçların çekildiği bir yüzleşme yaşıyor. Kulucahisar’ı kaybeden Nikola’nın hamlesi ne olacak? Osman Bey, Targun Hatun babasını kurtarabilecek mi?

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/kurulus-osman-38-bolum-fragmani-yayimlandi-iste-kurulus-osman-37-son-bolum-detaylari-6375943 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

19 − 5 =