Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Kuruluş Osman son bölüm özeti!

0
14
Kuruluş Osman 39. yeni bölüm fragmanı yayımlandı! Kuruluş Osman son bölüm özeti...

ATV ekranlarının popüler dizisi Kuruluş Osman 38. bölüm ile ekrana damga vurdu. Osmanlını kuruluşunu anlatan dizide her karakter ve hikayesi seyirci tarafından büyük ilgiyle izleniyor. Kuruluş Osman 39. bölüm fragmanı araştırılıyor.

Kuruluş Osman dizisinin başrolünde Osman Bey karakteri ile başarılı oyuncu Burak Özçivit yer alıyor. ATV ekranlarında yeni bölümleriyle sevenleri ile buluşuyor. Her hafta yayımlanan Kuruluş Osman, çarşamba akşamlarının vazgeçilmezi haline geldi. Peki, Kuruluş Osman 38. son bölümde neler oldu?SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Osman Bey’in yokluğunda Dündar Bey ve Savcı Bey’in girişimleri ile Kayı Obası’nda yeni bey seçimi için Toy toplanmasına karar verilir. Kulucahisar Kalesi’ni kaybetmenin acısıyla Geyhatu’ya giderek kendisine tuzak kuranın Yavlak Arslan olduğunu açıklayan Nikola, Targun Hatun’u ise Kayı beylerinin yemeğini zehirlemesi için görevlendirir. Osman Bey, Moğol tehdidine karşı Geyhatu’yla yüzleşmek zorunda kalırken, Ertuğrul Bey’den gelen haber obada bomba etkisi yaratır. Kayı Obası’nın yeni beyi kim olacak? Ertuğrul Bey’den gelen haber ne? Savcı ve Dündar Beyler, Toy’dan istediğini alabilecek mi? Osman Bey, Bizans-Moğol kıskacından kurtulmak üzere kiminle ittifaka gidecek? Targun Hatun, Nikola’dan aldığı zehirle ne yapacak? Flatyos, Osman Bey’i ele geçirmek için nasıl bir oyun kuracak? Bala Hatun ve Targun Hatun arasındaki gerilim nasıl sonuçlanacak?KURULUŞ OSMAN 39. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/kurulus-osman-39-yeni-bolum-fragmani-yayimlandi-mi-kurulus-osman-son-bolum-ozeti-6381686 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three + 1 =