LG Yeni Amiral Gemisini Tanıttı!

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, 2018 yılında amiral gemi görevini üstlenecek olan LG Q Stylus akıllı telefon serisi için tanıtım gerçekleştirdi.

0
29

Güney Kore merkezli teknoloji devi LG, 2018 yılında amiral gemi görevini üstlenecek olan LG Q Stylus akıllı telefon serisi için tanıtım gerçekleştirdi.

LG Q Stlylus akıllı telefon serisi için tanıtım yaptı. Tanıtımda LG Q Stylus, LG Q Stylus+ ve LG Q Stlyus Alpha modellerine yer verildi. LG tarafından gerçekleştirilen bu tanıtımın en dikkat çekici özellikleri arasında ise tüm modellerde kalem kullanılmasına olanak sağlanması oldu.

Orta segmentte bir donanıma sahip olan Q Stylus serisi akıllı telefon modelleri LG’nin 2018 yılındaki amiral gemisi olarak tanıtıldı. Tüm modellerinde dokunmatik ekranların aynı zamanda kalemle uyumlu çalışacağının ifade edildiği tanıtımda, ekranın kapalı olması halinde bile kalemle not alınabileceği ve alınan bu notların kaydedilebileceği ifade edildi.

Videoları GIF’e Çevirme Özelliği

Şirketin 2018 yılındaki amiral gemisi olacak olan Q Stylus serisinde kullanıcılar izledikleri videoların bazı bölümlerini keserek rahatlıkla GIF formatına dönüştürebilecekler. Aynı zamanda Q Stylus serisinde kamera özellikleri arasında PDAF ve Portre Modu gibi destekler ile kullanıcılara mükemmel fotoğraflar çekme olanağı sulan Güney Koreli firma, G ve V serilerinde de kullandığı 7.1 kanallı 3D Surround ses sistemlerini de bu cihazda kullandı.

Cihazlar 1.5gHZ ve 1.8gHz olarak satışa sunulurken Q Stylus ve Q Stylus Alpha 3 GB, Q Stylus+ ise 4 GB RAM’e sahip olacak. Q Stylus ve Q Stylus Alpha’da dahili depolama 32 GB olurken, Q Stylus+’da dahili depolama 64 GB olup, aynı zamanda tüm cihazlarda MicroSD formatında ek hafıza alanı yaratma özelliği sunulacak.

Cihazın ekranı 6,2 inç olup, arka kamerası 13 MP ve 16 MP özelliklerinde olup, ön kamera tüm cihazlarda 8 MP olacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × one =