Lunaparkta koronavirüs kampanyası: İki saatliğine kiralık!

0
8
Lunaparkta koronavirüs kampanyası: İki saatliğine kiralık!

ABDnin güneydoğusundaki Kentucky eyaletinde bir lunapark, koronavirüs yüzünden yaşadığı ekonomik sıkıntılarla baş etmek için ilgi çekici bir kampanya başlattı.

Kentucky eyaletinde bir lunapark, koronavirüs salgını nedeniyle yaşadığı ekonomik sıkıntılarla baş etmek için ilgi çekici bir kampanya başlattı.Sezon kapanmadan müşteri çekmenin yolunu arayan Beech Bend Amusement Park yöneticileri, işletmenin tamamını kiralamaya başladı.İsteyenler artık ailece ya da arkadaşlarıyla lunaparkta diledikleri gibi eğlenebilecek. Fox News, lunaparkın 6 kişiye kadar 8 saat boyunca kiralanabileceğini ve önceden haber verilirse kişi sayısının da artabileceğini bildirdi.Ancak fiyatlar tabii ki normalde yetişkinler için 38 dolar olan giriş fiyatından yüksek. 6 kişilik bir aileden iki saatlik lunapark kirası için 5 bin dolar isteniyor.Bu uygulama, parkın 19 Eylül’deki kapanışına kadar sürecek.Johns Hopkins Üniversitesi’nin derlediği verilere göre, ABD’de 6 milyon 600 bini aşkın vaka tespit edilirken Kovid-19 bu ülkedeki 200 bine yakın ölümün sebebi olarak kaydedildi.Kaynak: Independent Türkçe

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/lunaparkta-koronavirus-kampanyasi-iki-saatligine-kiralik-6308431 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 − one =