MasterChef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında? MasteChef Barbaros biyografisi!

0
11
MasterChef Barbaros kimdir? Barbaros Yoloğlu nereli, kaç yaşında? MasteChef Barbaros biyografisi...

MasterChef Türkiye 2020 yarışmasıyla tanınan Barbaros Yoloğlu hayatı, son günlerin aranan konularından oldu. Samsunda doğan yarışmacı, MasterChefin iddialı isimlerinden biridir. Peki, MasterChef Barbaros Yoloğlu kim?

Barbaros, MasterChef’in son beş yarışmacısı arasında yer alıyor. Finale adını yazdırmak isteyen yarışmacı, Bodrum’da aşçılık yapıyor ve yarışmaya da yine Bodrum’dan katılıyor. 2020 MasterChef kadrosunda en çok beğenilen isimlerden. Barbaros Yoloğlu boyu ve kilosu da merak konusu. İşte, detaylar…MASTERCHEF BARBAROS KİMDİR?Barbaros, 26 yaşında ve Samsun’un Alaçam ilçesinde dünyaya geldi.  Liseye başlayana dek güreş ve farklı spor dalları ile ilgilenen yarışmacı, güreşi bıraktıktan sonra Turizm Lisesi’ne gitmeye karar verdi. Bir süre turizm bölgelerinde stajyer olarak çalıştı, ardından üniversite eğitimini almak için gittiği Erzurum’da, uzun bir süre çalışma hayatına devam etmedi. Yaklaşık 2 sene önce is mutfakta çalışmaya başladı ve sonrasında 2020 MasterChef Türkiye ayrışmasına katıldı. Barbaros Yoloğlu 1.80 boyunda ve 78 kilodur.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/masterchef-barbaros-kimdir-barbaros-yologlu-nereli-kac-yasinda-mastechef-barbaros-biyografisi-6380779 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + 3 =