Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Masumlar Apartmanı 14. bölüm!

0
14
Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Masumlar Apartmanı 14. bölüm...

Masumlar Apartmanı 14. son bölüm salı akşamı TRT1 ekranlarında izlendi. Gülben ikinci kez hüsrana uğrarken Safiye, öğrendikleri karşısında Naci hakkında tüm bildiklerini yeniden sorgulamaya başladı. Masumlar Apartmanı yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. İşte, ayrıntılar…

Han, Naci tarafından köşeye sıkışır. Esra, aşık olduğu adam tarafından büyük bir acı ile sınanır. Masumlar Apartmanı 14. bölüme Naci’nin Safiye’ye eski günleri anımsatma çabaları damga vurdu. Sevilen dizinin yayımlanan son bölümünde başarılı oyuncu kadrosu yine çok konuşuldu. Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?MASUMLAR APARTMANI 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?TRT1 ekranlarının fenomen haline gelen dizisi, gerçek hikayelerden esinlenilen Masumlar Apartmanı 14. bölüm ardından yeni bölüm fragmanı araştırılıyor. Ancak henüz 15. yeni bölüm fragmanı yayımlanmadı.SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Han, Naci’nin kendisiyle ilgili geçmişten bir sırrı bildiğini öğrenir.  Bu, Naci’ye daha da bilenmesini sağlar. Esat’tan tamamen vazgeçen Gülben, yeni bir heyecana kucak açar.   İnci, Memduh’un taksi şoförlüğü yaptığını öğrendikten sonra radikal bir karar alır ama kimseye söylemez. İnci’nin kendisinden bir şeyler sakladığını fark eden Han onu takip eder ve gördüklerini yanlış anlar.   Çöp evin yanmasıyla ortaya çıkan başka bir sır ise Safiye’yi allak bullak eder. Üstüne Naci hakkında öğrendiği bir gerçek Safiye’ye yıllardır sakındığı bir adım attırır.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/masumlar-apartmani-15-yeni-bolum-fragmani-yayimlandi-mi-masumlar-apartmani-14-bolum-6380756 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 + twelve =