Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

0
22
Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Masumlar Apartmanı son bölümde neler oldu?

TRT 1in ilgiyle takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı ile ilgili meraklı arayış başladı. Dün akşam 14. bölümüyle ekrana gelen Masumlar Apartmanında neler oldu? Diziyi kaçıranlar son bölümü hakkında bilgi almak isterken, diziyi izleyenler ise Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı arayışına geçti. Peki Masumlar Apartmanı 15. bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Salı akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Masumlar Apartmanı dün akşam 14. bölümüyle izleyenlerini ekrana kilitledi. Peki Masumlar Apartmanı yeni bölümde neler olacak? İşte dizide olanlar ve olacaklar hakkında merak edilenler…MASUMLAR APARTMANI SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Han, Naci’nin kendisiyle ilgili geçmişten bir sırrı bildiğini öğrenir. Bu, Naci’ye daha da bilenmesini sağlar. Esat’tan tamamen vazgeçen Gülben, yeni bir heyecana kucak açar. İnci, Memduh’un taksi şoförlüğü yaptığını öğrendikten sonra radikal bir karar alır ama kimseye söylemez. İnci’nin kendisinden bir şeyler sakladığını fark eden Han onu takip eder ve gördüklerini yanlış anlar. Çöp evin yanmasıyla ortaya çıkan başka bir sır ise Safiye’yi allak bullak eder. Üstüne Naci hakkında öğrendiği bir gerçek Safiye’ye yıllardır sakındığı bir adım attırır.MASUMLAR APARTMANI 15. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDU MI?Masumlar Apartmanı 15. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğnde yer vereceğiz. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/masumlar-apartmani-15-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-masumlar-apartmani-son-bolumde-neler-oldu-6381025 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

one + 15 =