Mehmet Şefin babası ne zaman öldü? Seyfettin Yalçınkaya neden vefat etti?

0
8
Mehmet Şef'in babası ne zaman öldü? Seyfettin Yalçınkaya neden vefat etti?

MasterChef Türkiye yarışmasında jüri olarak yer alan Mehmet Yalçınkaya, bir süre önce babası Seyfettin Yalçınkayayı kaybetti. Kullanıcılar, Mehmet Şefin babası Seyfettin Yalçınkayanın ölüm nedenini araştırıyor. İşte, detaylar…

Mehmet Şef, MasterChef yarışmasında yemekleriyle olduğu kadar tavırlarıyla da jüri üyeleri arasında en çok sevilen isimler arasında bulunuyor. Bir süre önce tedavi gören babası Seyfettin Yalçınkaya’yı kaybetmişti. Sık sık babası hakkında paylaşımlar yapan ünlü şef, babasına olan özlemini takipçileriyle paylaşıyor.MEHMET ŞEF’iN BABASI NE ZAMAN ÖLDÜ?MasterChef’in ünlü şefi Mehmet Yalçınkaya, Temmuz’un 23’ünde babasını kaybetti. 69 yaşındaki Seyfettin Yalçınkaya bir süredir hastanede tedavi görüyordu. 24 Temmuz 2020 tarihinde ise memleketi Bolu’da toprağa verildi.Yalçınkaya sosyal medya hesabından; ”Öz güvenli ve dik poz vermenizin nedeni yanınızdaki çınardır. Kendinizi yalnız hissettiğinizde telefonda arayacağınız bir kişinin telefon numarası vardır onu ararsınız Babanız.. İyi ki varsın muhtar Allah başımızdan eksik etmesin.” dedi. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/mehmet-sefin-babasi-ne-zaman-oldu-seyfettin-yalcinkaya-neden-vefat-etti-6379764 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × 3 =