Merakla Beklenen PlayStation Days of Play 2018 İndirim Günleri Başlıyor!

Play Station tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği Days of Play 2018 yarın itibariyle başlıyor.

0
66

PlayStation tutkunlarının büyük bir heyecanla beklediği Days of Play 2018 yarın itibariyle başlıyor.

Sony Interactive Entertainment (SIE) tarafından düzenlenen PlayStation’un hem konsol, hem aksesuar, hem oyun, hem de diğer hizmetler için önemli indirimlerin sunulacağı ve beraberinde de önemli avantajların getirileceği Days of Play kampanyası geçen yıl olduğu gibi bu yıl da düzenlenecek.

2017 yılında tek seferlik olarak tanıtılan ve düzenlenen satış kampanyası, 2018 yılında da tekrarlanması yönünde karar veren Sony Interactive Entertainment, oyun meraklılarını oldukça heyecanlandıran bir karara imza attı.

Hangi Oyun Kaç TL’ye Düşecek!

DAys of Play 2018 etkinliği 8 Haziran 2018 Cuma günü itibariyle başlarken, 11 gün boyunca da devam edecek. 11 gün boyunca sürecek olan kampanya kapsamında God of War oyunu 249 Türk Lirası’na, Uncharted 4: Bir Hırsızın Sonu oyunu 99 Türk Lirası’na, Uncharted: Kayıp Miras oyunu 99 Türk Lirası’na, Gran Turismo Sport oyunu 99 Türk Lirası’na, Shadow of the Colossus oyunu 99 Türk Lirası’na, Horizon Zero Dawn oyunu 99 Türk Lirası’na, Knowledge is Power oyunu 59 Türk Lirası’na, Hidden Agenda oyunu 59 Türk Lirası’na, Farpoint oyunu 99 Türk Lirası’na, Driveclub VR oyunu 99 Türk Lirası’na düşürülecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × two =