Merve Holefter, Maradonaya şarkı yapmış!

0
15
Merve Holefter, Maradona'ya şarkı yapmış!

Merve Holefterin, 60 yaşında hayata gözlerini Arjantinli futbol efsanesi Diego Armando Maradona için geçen yıl şarkı yazdığı ortaya çıktı.

Önceki gün Nişantaşı’nda görüntülenen Merve Holefter, Diego Armando Maradona için geçen yıl yazdığı şarkı hakkında konuştu. Holefter, “Efsaneninin ölümüne çok üzüldüm. Aslında ölümsüz o. Geçen sene ‘Maradona’ isimli şarkı babamın çocukluğumdan beri ettiği bir söz üzerine yazdım. Babam fanatik Trabzonspor taraftarıdır ve bir gün maç izlerken kendi takımın futbolcusuna kızarak, ‘Şuna bak, yaptığı çalıma bak, kendini Maradona sanıyor’ demesi üzerine bu şarkıyı yazdım. Babamdan dolayı çok seviyordum Maradona’yı. Bunun bir anısı olsun istedim. Bu şarkının klibi de var. Geçen yıl Maradona’ya ulaşmaya çalıştık ama sağlık soruları nedeniyle iletişim kuramadık. Çok mutluyum onun adına bir hatıra bıraktım” dedi. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/maradonaya-sarki-yapmis-6366130 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × one =