Metin Hara, Adriana Lima’nın Yeni İlişkisi Hakkında Sessizliğini Bozdu!

0
14
Metin Hara, Adriana Lima'nın Yeni İlişkisi Hakkında Sessizliğini Bozdu!

Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima’nın yeni ilişkisi hakkında ilk kez konuştu. Metin Hara, eski sevgilisi Adriana Lima’nın Türk iş adamıyla aşk yaşaması hakkında sessizliğini bozarak “Hoşgörülü ve saygılı hareket etmek zorundayız” dedi.

Meşhur yazar Metin Hara ile uzun bir süre aşk yaşayan dünyaca meşhur manken Adriana Lima, geçtiğimiz günlerde iş adamı Emir Uyar ile aşk yaşamaya başladı. Çiftin fotoğraflarının yayılmasının peşinden sessizliğini bozan Metin Hara, toplumsal medya hesabından canlı gösterim yaparak izahat yapmış oldu.

“5 Ay Önce Yollarımızı Ayırdık”

Canlı gösterim açan Metin Hara, Adriana Lima hakkında şunları söylemiş oldu: “Devamlı hususi yaşam hakkında sual geliyor fakat ben hususi yaşam hakkında konuşmuyorum. Gene konuşulmasını doğru bulmuyorum fakat biz 5 ay ilkin esasen yolları ayırdık. Ben Türkiye’ye gelmeye karar verdim şundan dolayı annemin 12 santimetre tümörü var. Ameliyatında ve sonrasında yanında olmak ve onlarla süre geçirmek fazlaca önemliydi. O yüzden ne olursa olsun hayatımızdaki, beraber olduğumuz, dostluk kurduğumuz her kişiye adil, hoşgörülü ve saygılı davranmanın taraftarıyım.

“Biri Kazanmıştır Biri Kaybetti Durumu Olmaz”

Kişiler birbirleriyle ayrıldıktan sonrasında bir mesuliyet ya da yükümlülük sahibi değiller. Birbirlerine hesap sorması da doğru değil. Burada biri kazanmıştır biri yitirdi benzer biçimde bir durumda olmaz. Kişilerin yolları ayrılıyor. Ben Türkiye’deyim annemle hastaneye gidiyoruz. O yüzden şuan ki odağım annemde. Hedefim olabildiğince sevdiklerimin yanında olabilmek.

Fotoğrafları Silemedi

İlişkisinin 5 ay ilkin bittiğini söyleyen Metin Hara’nın Instagram hesabından Adriana Lima ile çektirmiş olduğu fotoğrafları silmemesi de kafaları karıştırdı.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

7 + eight =