Mucize Doktorda sürpriz veda! Korhan Herduran diziden ayrıldı

0
8
'Mucize Doktor'da sürpriz veda! Korhan Herduran diziden ayrıldı

Fox TVde yayınlanan Mucize Doktor, dün akşam 45. bölümüyle ekranlara geldi. Dizide Güneş rolünü canlandıran Korhan Herduran, son bölümle birlikte Mucize Doktora veda etti. Herduran, sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.

Başrolünü Taner Ölmez’in üstlendiği, kadrosunda Onur Tuna, Sinem Ünsal, Hazal Türesan, Murat Aygen, Fırat Altunmeşe, Hakan Kurtaş, Hayal Köseoğlu gibi isimlerin yar aldığı ‘Mucize Doktor’ 14 Ocak Perşembe akşamı 45. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizide ilk bölümden bu yana Güneş karakterini canlandıran Korhan Herduran Mucize Doktor’a veda etti.”MUCİZE DOKTOR SERÜVENİN SONUNA GELDİK”‘Mucize Doktor’un Güneş’i Korhan Herduran sosyal medya hesabından veda paylaşımı yaptı.Herduran, paylaşımında; “Evet bir şekilde geldik Mucize Doktor serüveninin sonuna. İsmi gibi bizi mucizelere tanık eden bir proje oldu. Rol arkadaşlarım dostlarım oldu, birlikte oynamaya can attık, Berhayat Hastanesi’ne birlikte can verdik. Kamera arkasındaki tüm ekip alkışın çoğunu hak ediyor. Kendi adıma hepsini alkışlıyorum. Bizi evlerinize kabul eden siz sevgili seyircilerimize şükranlarımı sunmayı borç bilirim. Bizim işler böyledir birden başlar birden biter bazen. Sevginin, saygının, liyakatin, adaletin esas olduğu sağlıklı bir dünyada yeniden yeni hikayelerle buluşmak dileğiyle. Güneş’imin son sözünün altını çizmek isterim; ‘Ben gerçekten inanıyorum. Her şey hepimiz için çok güzel olacak’. Sevgilerimle”Mucize Doktor’daki rol arkadaşları Sinem Ünsal, Onur Tuna ve Reha Özcan da Korhan Herduran’ın paylaşımına yorum yaptı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/mucize-doktorda-surpriz-veda-korhan-herduran-diziden-ayrildi-6406572 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 1 =