Neslihan Yeldan: 17 yaşından beri hayalim

0
9
Neslihan Yeldan: 17 yaşından beri hayalim

Oyuncu Neslihan Yeldan, önceki gün Karaköydeydi. Pera Port Otelden çıkarken objektiflere takılan Neslihan Yeldan, fotoğraf çekimi için otele geldiğini söyledi.

Yeni markası hakkında konuşan Neslihan Yeldan, “Kadın girişimci markası. Logodaki taç kraliçe gibi hisseden kadınlar için konuldu oraya. Çalışan, didinen, çocuk bakan, ev işi yapan, yaratan, hayata sevdiklerine ve kendine güzel bakan hemcinslerim için. Bütün güçlü kadınlar ve içlerindeki kraliçelere bu marka” dedi.Takipçilerinin tarzını sevdikleri için marka oluşturmasını desteklediğini söyleyen ünlü oyuncu, “17 yaşıma kadar moda tasarımcısı olmak isteyen bir genç kızın hayallerinin yıllar sonra küçük çapta gerçekleşmesi diyelim. Yol beni oyunculuğa götürdü ama garip bir şekilde bu kısıtlı zamanlar genç kızlık hayallerime ulaştırdı. Biraz gecikmeli de olsa düşlerime ulaşıyorum” şeklinde konuştu. 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/neslihan-yeldan-17-yasindan-beri-hayalim-6376108 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three + 3 =