Oyuncu Taner Ölmez, Gerekçe Gösterilmeden Belediye Tiyatrosundan Kovulmasına Sosyal Medyadan Sitemi!

0
24
Oyuncu Taner Ölmez, Gerekçe Gösterilmeden Belediye Tiyatrosundan Kovulmasına Sosyal Medyadan Sitemi!

Yakışıklı oyuncu Taner Ölmez, bir gerekçe gösterilmeden 15 senedir çalmış olduğu belediye tiyatrosundan kovulmasına toplumsal medya hesabından sitem etti.

Medcezir ve Görkemli Yüzyıl benzer biçimde dizilerdeki başarısıyla adından sıkça söz ettiren yakışıklı oyuncu Taner Ölmez, bugün öğrendiği haberle adeta yıkıldı. Genç oyuncu, 15 senedir çalmış olduğu belediye tiyatrosunda kovuldu.

“Haksızlık Var”

Almış olduğu haberle büyük şok yaşayan genç oyuncu, bu haberi toplumsal medya hesabı Instagram’dan şu sözlerle paylaştı: Bugün 15 senedir çalıştığımız Bakırköy Belediye Tiyatrolarından hiçbir gerekçe gösterilmeden atıldık! Ve ne gariptir ki genel sanat yönetmenliğinden bir şahıs bile yoktu! Iyi mi bir tiyatro? Haksızlık var!”

Taner Ölmez Kimdir?

Taner Ölmez 9 Ağustos 1986 senesinde İstanbul da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünde talebe olan Taner Ölmez birçok dizi ve reklam filmimizde rol almıştır. Genç oyuncu İstanbul’un Altınları dizisindeki performansı ile dikkat çekmiştir. Kapalı Çarşı , Kül ve Ateş ve Tatar Ramazan dizilerinde de rol alan Taner Ölmez’in geniş kitleler tarafınca tanınması ise Yitik Kent dizisi ile olmuştur. 1,75 santimetre uzunlukta ve 65 kilo ağırlığında olan başarıya ulaşmış oyuncu Taner Ölmez oyunculuğun yanı sıra Ülker Albeni, Ülker Sunny, Piyale Pigafest reklamlarında da oynamıştır.

Yıldız Tv ‘de gösterilen ve dünyaca meşhur The O.C.dizisinin uyarlaması olan Medcezir (Dizi)’de Mert Serez karakterini canlandırmıştır. Bununla beraber 2014 senesinde Katil Joe tiyatro oyununda gösterdiği başarıyla Afife Jale Tiyatro Ödülü’ne layık görülmüştür. 2016 senesinde ise gene Yıldız Tv’de gösterilen Görkemli Yüzyıl Kösem dizisinde Genç Osman karakterini canlandırmıştır.

2018 senesinde gösterilen Müslüm filmimizde Müslüm Gürses’in kardeşi ‘Ahmet Akbaş’ karakterini canlandıran Ölmez, oyunculuğu ile oldukça beğeni topladı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × one =