Paris JacksonGabriel Glenn aşkı bitti!

0
11
Paris Jackson-Gabriel Glenn aşkı bitti!

Pop müziğin efsane ismi Michael Jacksonın kızı Paris Jackson, iki yıldır birlikte olduğu müzisyen Gabriel Glennle olan ilişkisini noktaladı.

2009 yılında hayatını kaybeden dünyaca ünlü ABD’li şarkıcı Michael Jackson’ın kızı Paris Jackson, özel hayatıyla gündeme gelmeye devam ediyor…TMZ’nin haberine göre; Paris Jackson, iki yıldır beraber olduğu müzisyen Gabriel Glenn’den ayrıldı. Müzik kariyerine odaklanmak istediği belirtilen 22 yaşındaki Jackson’ın, Glenn’le arkadaş kalmaya karar verdiği öğrenildi.
Geçtiğimiz günlerde Glenn’le birlikte bir Facebook yayınına katılan Paris, hayranlarını şaşırtan itiraflarda bulunmuştu. Kendisini eşcinsel olarak tanımlayan Paris, Gabriel’le olan ilişkisine dair, “Bir erkekle birlikte olabileceğimi düşünmezdim, bir kadınla evleneceğimi düşünürdüm. Erkeklerden daha çok kadınlarla çıktım” demişti.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/paris-jackson-gabriel-glenn-aski-bitti-6275522 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × five =