Sadakatsiz 10. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Sadakatsiz 9. son bölüm izle!

0
17
Sadakatsiz 10. yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı? Sadakatsiz 9. son bölüm izle...

Sadakatsiz dizisi çarşamba akşamı 9. bölüm ile ekrana geldi. Asyanın oğlunun velayeti için girdiği savaştan galip çıkmasının ardından iki yıl geçmiştir. Volkan, Deren ile mutlu bir yuva kurmuş ve eski gücüne kavuşmuştur. Peki, Sadakatsiz 10. yeni bölüm ekrana geldi mi?

Asya’nın oğlu için yaptıklarının ardından Volkan’ın intikam için geri dönüşü ortalığı kaosa çevirir. Ancak Asya, düzeninin bozulmasına ve oğlu Ali’nin aklının karışmasına müsaade etmeyecekti. Cansu Dere ve Caner Cindoruk’un başrolde bulunduğu Sadakatsiz dizisinin 9. son bölümünde neler yaşandı?SADAKATSİZ 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYIMLANDI MI?Eşi Volkan’ın kendisini aldatmasıyla hayatının şokunu yaşayan Asya, her şeye rağmen oğlu için ayakta durur. Asya ile Volkan’ın bitmeyen savaşını merak eden izleyiciler 10. bölüm fragmanını sorguluyor. Ancak Sadakatsiz yeni bölüm fragmanı henüz yayımlanmadı.SADAKATSİZ SON BÖLÜM İZLE…SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Volkan ve Derin, Tekirdağ’a dönüşlerini bir parti ile kutlamaya karar veriyor. Bu partide tüm dostlarını yanında toplayan Volkan ve Derin, adeta gövde gösterisi yapıyor. Tüm bunları aslında Asya’nın gözüne sokmak için yapan Volkan, Ali’yi de kullanıp, Asya’yı eve getirtmeyi başarıyor. Ali’ye ulaşamayınca mecburen partiye gelen Asya ise Volkan’ın konuşmasına denk geliyor. Volkan, Asya’ya meydan okuyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sadakatsiz-10-yeni-bolum-fragmani-yayimlandi-mi-sadakatsiz-9-son-bolum-izle-6375898 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 + eighteen =