Sadakatsiz 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sadakatsiz 10. son bölüm izle!

0
9
Sadakatsiz 11. yeni bölüm fragmanı yayında! Sadakatsiz 10. son bölüm izle...

Sadakatsiz 10. bölüm ise çarşamba akşamı sevenlerinin karşısına çıktı. Büyük beğeni toplayan dizide Volkanın Asyayı köşeye sıkıştırmak için planlar hazırlamıştır. Sadakatsiz 11. yeni bölüm fragmanı ise ekrana geldi. Sadakatsiz son bölümde neler oldu?

Kanal D’nin ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz ekrana gelen son bölümüyle yine izleyiciyi ekrana kitledi. Asya, eskisinden daha hazırlıklı olan Volkan tarafından büyük bir oyuna dahil edilir. Ali evde olduğu sırada Asya’ya yapılan saldırı ise beklenmedik bir olayla sonuçlanır. Heyecanla beklenen Sadakatsiz 11. bölüm fragmanı da yayımlandı. İşte detaylar…SON BÖLÜMDE NELER OLDU?Cama atılan taşla çok korkan Ali, babasını arıyor. Asya, eve Volkan’ın gelmesinden rahatsız oluyor. Volkan ise oğlunu düşünerek duruma el atıyor ve camı idareten kapatmak istiyor. Asya, ona ihtiyaçları olmadığını söylese de Volkan boş durmuyor. Ali’ye bu gece onun yanında kalmak isteyip istemediğini soruyor. Ali ise annesinin yalnız kalmasını istemediği için Volkan’dan onların yanında kalmasını istiyor. SADAKATSİZ 11. YENİ BÖLÜM FRAGMANISevilen dizinin yeni bölüm fragmanında Asya, Volkan’ın yapmakta oldukları hakkında bilgi sahibi olur. Ancak bir gece ansızın uğradığı saldırı sonucu Asya ölüm ile yüz yüze gelir. SADAKATSİZ SON BÖLÜM FULL İZLE…

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sadakatsiz-11-yeni-bolum-fragmani-yayinda-sadakatsiz-10-son-bolum-izle-6381657 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 7 =