Sadakatsiz 9. bölüm izle! Sadakatsiz 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı! Yeni bölüm fragmanı!

0
45
Sadakatsiz 9. bölüm izle! Sadakatsiz 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı! Yeni bölüm fragmanı...

Sadakatsiz 9. son bölüm dün akşam ekrana geldi. Kanal D ekranında yayınlanan sevilen dizi Sadakatsiz dizisi ekrana gelen son bölümde Asya kurduğu oyunun başarı ile sonuçlanmasının ardından Volkanın anlaşmalı boşanmayı kabul etmesi ve Alinin velayetini annesine vermeyi kabullenmesi ile olay sonuçlanır. İki yıl gözden kaybolan ve Amerikada yaptığı işler ile adından ile söz ettiren Volkan iki yılın ardından geri döner ve Asyadan intikam almak için kolları sıvar. İşte Sadakatsiz 9. son bölüm izleme ekranı ve son bölümde yaşananlar…

Sadakatsiz dizisi 9. son bölüm ile dün akşam ekrana geldi. Ekrana gelen Sadakatsiz dizisi 9. son bölümde Volkan’ın Asya’ya uyguladığı şiddete tanık olan Ali babasından soğur. Yaşanılanların hepsi Asya’nın oğlundan ayrılmamak için uyguladığı planlardır ve amacına ulaşır. Asya hem oğlunun velayetini alır hem de Volkan’a anlaşmalı boşanmayı kabul ettirir. Bu sürenin ardından Volkan ve Derin için Tekirdağ’da bir süre zor zamanlar yaşansa da Amerika’dan teklif alan Volkan iki yıllık süre içerisinde Amerika’da oldukça başarılı işler yapar. İki yılın ardından bambaşka biri olarak Tekirdağ’a geri dönen Volkan Asya’nın karşısına çıkar. Tekirdağ’da namı duyulan Volkan kariyerinde zirveye ulaşmış bir mimar olarak Asya’nın karşısına çıkar.İşte Sadakatsiz dizisi 9. son bölüm kesintisiz izleme ekranı….SADAKATSİZ 9. SON BÖLÜM İZLESADAKATSİZ DİZİSİ. 10. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?Sadakatsiz dizisi 10. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sadakatsiz-9-son-bolum-kesintisiz-izle-sadakatsiz-10-yeni-bolum-fragmani-yayinlandi-mi-6376166 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

seventeen − six =