Sadakatsize ünlü kadro

0
6
'Sadakatsiz'e ünlü kadro

Kanal D’de ekim ayında ekrana gelecek ‘Sadakatsiz’de Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a, birbirinden ünlü isimler eşlik edecek

Kanal D’nin merakla beklenen dizisi ‘Sadakatsiz’in kadrosu belli oldu. Başrolünde Cansu Dere ve Caner Cindoruk’a Melis Sezen’in eşlik ettiği projede, birbirinden ünlü oyuncular yer alıyor. Burak Sergen, Özge Özder, Eren Vurdem, Yeliz Kuvancı, Hikmet Körmükçü, Emir Taro Tekin, Olcay Yusufoğlu, Nazlı Bulum ve Gözde Seda gibi isimler, ‘Sadakatsiz’de izleyici karşısına çıkacak.Ekim ayında ekrana gelecek dizide, doktor Asya (Dere), eşi Volkan’ın (Cindoruk) kendisini aldattığından şüpheleniyor ve olaylar gelişiyor. Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, ‘Doctor Foster’ uyarlaması olan projenin yönetmen koltuğunda Neslihan Yeşilyurt otururken, senaryosunu ise Kemal Hamamcıoğlu ve Dilara Pamuk kaleme alıyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sadakatsize-unlu-kadro-6308214 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + four =