Samsung’dan Yeni Bir Model Yolda! İşte Kapaklı Modeldeki Özellikler!

Samsung, önümüzdeki yıl lansmanını gerçekleştirmeyi planladığı yeni bir model üzerinde çalışıyor. Katlanabilir akıllı cihaz niteliği ile tasarlamış olduğu bu telefonun yanı sıra ayrıca kapaklı bir akıllı telefon tasarımı da gerçekleştiriyor.

0
75

Samsung, önümüzdeki yıl lansmanını gerçekleştirmeyi planladığı yeni bir model üzerinde çalışıyor. Katlanabilir akıllı cihaz niteliği ile tasarlamış olduğu bu telefonun yanı sıra ayrıca kapaklı bir akıllı telefon tasarımı da gerçekleştiriyor. W2019 olarak isimlendirilen bu telefonun ayrıntıları ise yavaş yavaş ortaya çıkmış durumda.

Günümüzde kapaklı cep telefonları, Japonya, Güney Kore gibi ülkeler büyük rağbet görmeye devam ediyor. Bu durumu lehine çevirmek isteyen Samsung, yeni bir modeli tasarımı daha gerçekleştiriyor. İlk ayrıntıları belli olmaya başlayan cihaza w2019 ismi verileceği bilgisine ulaşılırken, söylentilere göre cihazda çift kamera sistemine yer veriliyor. Söz konusu kamera sisteminin Galaxy S9+’dan alınacağı ifade edilen cihazın, yüksek görüntü kalitesine sahip olması bekleniyor. Şirket tarafından gerçekleştirilecek olan ilk duyurunun tarihinin 2018 Aralık olması beklenirken, fiyatının ise bir hayli pahalı olacağı tahmin ediliyor.

Cihazda İki Adet Dokunmatik Ekran Bulunuyor

Tüm bunların yanı sıra konu ile alakalı olarak elde edilen bilgilere göre, cihazın tasarımında iki adet 4.2 inç 1080 x 1920 pixel AMOLED dokunmatik ekrana yer veriliyor. Cihazın en iç tarafında hem de dış kapağında ekrana sahip olacak olan bu cihaz, metal ile cam karışımı bir gövdede kurulu bulunuyor.

Öte yandan diğer tüm Android akıllı cep telefonları kadar güçlü olan bu cihaz, 6 GB RAM taşıyor. Normal tasarımında 64 GB, Extreme Edition tasarımında ise 256 GB dahili hafızası bulunan bu cihaz, bünyesinde 2,300 mAH batarya bulunduruyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − two =