Şanlıurfa’dan Acı Haber! 1 polis şehit oldu! 2 Polis Yaralı!

0
37
Şanlıurfa'dan Acı Haber! 1 polis şehit oldu! 2 Polis Yaralı!

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde teröristlerle güvenlik güçleri içinde çıkan çatışmada 1 komiser yardımcısı şehit olurken 2 polis ise yaralandı. Teröristlerle çıkan çatışmada şehit düşen Polis Hususi Harekât Komiser Yardımcısı’nın Şükrü Can Kayadibi olduğu öğrenildi.

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda 1 komiser yardımcısı şehit oldu, 2 polis yaralandı. Şanlıurfa Valiliği’nden meydana getirilen açıklamada, Halfeti ilçesine bağlı Dergili Mahallesi’nde bölücü terör örgütü PKK mensuplarına yönelik operasyon düzenlenmiş olduğu açıklandı.

İki Terörist Ölü Ele Geçirildi

İki teröristin etkisiz hale getirilmiş olduğu aktarılan açıklamada, şunlar kaydedildi: “İlimiz Halfeti ilçesine bağlı Dergili Mahallesi’nde PKK terör örgütü mensuplarına yönelik meydana getirilen meskun mahal operasyonda çıkan çatışmada iki terörist etkisiz hale getirilmiştir. Vakada, büyük bir kahramanlık ve cesaret örneği gösteren bir komiser yardımcımız şehit olmuş, iki güvenlik görevlimiz de yaralanmıştır. Yaralılarımız Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tedavi altına alınmış olup, yaşamsal tehlikeleri bulunmamaktadır. Şehidimize Tanrı’tan rahmet, yakınlarına ve yüce milletimize başsağlığı, yaralılarımıza da acil şifalar diliyoruz.”

Komiser Yardımcısı Şehit

Şanlıurfa’nın Halfeti ilçesinde PKK’lı teröristlere yönelik düzenlenen operasyonda çıkan çatışmada şehit olan Polis Hususi Harekât Komiser Yardımcısı’nın Şükrü Can Kayadibi olduğu bildirildi.

 

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × five =