Şarkıcı Dua Lipa hamile mi?

0
7
Şarkıcı Dua Lipa hamile mi?

Meksikada sevgilisi Anwar Hadid ile tatil yapan İngiliz şarkıcı Dua Lipanın son paylaşımı kafaları karıştırdı. Lipanın gönderisini melek ve biberon emojileri ile paylaşması akıllara, Bebek mi bekliyor? sorusunu getirdi.

Sevgilisi Anwar Hadid ile birlikte yeni yıl tatilini Meksika’nın Tulum kentinde geçiren İngiliz şarkıcı Dua Lipa’nın son paylaşımı hamilelik iddialarına sebep oldu. 25 yaşındaki Lipa’nın yeşil elbisesiyle verdiği pozu takipçilerinin kafalarını karıştırdı.BEBEK Mİ BEKLİYOR?Bir dönem halay çektiği video ile gündemden düşmeyen Dua Lipa’nın gönderisini melek ve biberon emojileri ile yayınlaması akıllara “Bebek mi geliyor?” sorusunu getirdi.SİYAH ELBİSESİ OLAY OLDUTatil karelerini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaşan Lipa’nın siyah elbisesiyle verdiği pozu çok konuşulmuştu. İddialı sırt dekoltesiyle dikkat çeken Dua Lipa’nın gönderisi 5 milyondan fazla beğeni almıştı.Konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmayan şarkıcının paylaşımı takipçilerinden ilgi gördü. İlgili Haber Dua Lipa ile Anwar Hadid’in sivilce operasyonu! Dua Lipa, 2019 yılından beri dünyaca ünlü model Gigi ve Bella Hadid’in erkek kardeşi Anwar Hadid ile aşk yaşıyor.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sarkici-dua-lipa-hamile-mi-6405699 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − seventeen =