Serenay Sarıkaya’ya ”Çağatay Ulusoy’u Aradığınız Söyleniyor Doğru Mu?” Sorulan Sorulara Magazin Uydurması Olarak Yanıtladı!

0
142

Yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in üstlendiği, Bergüzar Korel’in rol almış olduğu tiyatro oyunu “Kızlar ve Oğlanlar”ın prömiyeri önceki akşam Kadıköy’de gerçekleşti. Bergüzar Korel’in tek kişilik performansıyla beğeni toplamış olduğu prömiyere Serenay Sarıkaya da katıldı. Serenay Sarıkaya, muhabirlerin “Çağatay Ulusoy’la yine barıştığınız söyleniyor. Doğru mu? Kendisini aradınız mı?” şeklindeki sorulara, “Yok öyleki bir şey. Onlar tamamen magazinin uydurması. Ne kadar gülünç sorular soruyorsunuz. Teşekkür ederim” şeklinde yanıtladı.

Habertürk’ten Akif Yaman’ın haberine nazaran, yönetmenliğini İbrahim Çiçek’in üstlendiği, Bergüzar Korel’in rol almış olduğu tiyatro oyunu “Kızlar ve Oğlanlar”ın prömiyeri önceki akşam Kadıköy’de gerçekleşti.

Bergüzar Korel’in tek kişilik performansıyla beğeni toplamış olduğu prömiyere; eşi Halit Ergenç, anası Hülya Dorcan ve yakın dostları Serenay Sarıkaya, Ezgi Mola, Esra Erol, Engin Akyürek, Kubilay Aka, Miray Daner, Serkan Altunorak, Ozan Dolunay, Hatice Şendil, Burak Sağyaşar, Ece Dizdar, Cem Avnayim,  Itimat Murat Akpınar, Nilperi Şahinkaya benzer biçimde birçok meşhur isim katıldı.

Çağatay Ulusoy’la Barıştı Mı?

Serenay Sarıkaya, muhabirlerin “Çağatay Ulusoy’la yine barıştığınız söyleniyor. Doğru mu? Kendisini aradınız mı?” şeklindeki sorulara, “Yok öyleki bir şey. Onlar tamamen magazinin uydurması. Ne kadar gülünç sorular soruyorsunuz. Teşekkür ederim” şeklinde yanıtladı.

“Ünlü İsimler Daha Dikkatli ve Hassasiyetli Olmalı”

Son dönemde meşhur adların eşlerinden boşandıktan sonrasında ödediği nafakaları yüksek ve müddetsiz olması yüzünden şikayetçi olması birçok haberin çıkmasına niçin olmuştu. Esra Erol, bu mevzuyla ilgili gelen sorulara, “Ayrılırsam ne kadar nafaka öderim?’ düşüncesiyle nikah masasına doğal ki oturulmaz. Bir ekip örneklerden yola çıkılarak evlilik kurumunu asla nitelendiremeyiz. Türk toplumundaki aile kurumu bizim için oldukça mühim. Bu yüzden medyada yer edinen, topluma örnek olan kişilerin oldukça daha hassasiyetli ve dikkatli davranması lazım” şeklinde cevap verdi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

11 − one =