Şeyma Subaşı Sosyal Medyadan O Davayı Kaybettiğini Duyurdu!

0
18
Şeyma Subaşı Sosyal Medyadan O Davayı Kaybettiğini Duyurdu!

Şeyma Subaşı, geçtiğimiz yıl “is it ok” adlı moda uygulamasını tanıtmıştı. Sadece Safiye Nur Şimşek, bu girişimin kendisinin hayata geçirdiği bir proje bulunduğunu söyleyerek Subaşı’ya dava açmıştı.

Acun Ilıcalı’dan sürpriz bir halde boşandıktan sonrasında İtalyan DJ Guido Senia ile aşk yaşamaya süregelen Şeyma Subaşı, kendisi hakkında oluşturulan davayı yitirdi.

Subaşı, geçtiğimiz yıl, ‘Is it ok’ adını verdiği moda danışmanlığı uygulamasını hayata geçirmek için çalışmalara başlamıştı. Subaşı’nın bu girişimi, Safiye Nur Şimşek’i harekete geçirdi. Şimşek, bu girişimin kendisinin hayata geçirdiği bir proje bulunduğunu söyleyerek Subaşı’ya dava açmıştı.

Şeyma Subaşı’nın kendisini Instagram’dan engellediğini söyleyen Şimşek, “Verdiği röportajda projesiyle ilgili bilgileri okudum. Yapacağını duyurduğu yeni projenin bizim daha ilkin yaptığımız bir emek verme bulunduğunu gördüm. Sayfasına girdim. Sadece beni engellemişti” ifadelerini kullandı.

Şimşek Davanın Sonuçlandığını Deklare etti ve Şunları Söylemiş Oldu:

Uzun süreden beri bu haberi vermeyi bekliyordum. Malum kişiyle olan dava sürecimiz pozitif yönde tamamlandı. Esasen bu süreçte malum kişinin, projesini ortaya çıkaramamasından azca oldukça aslına bakarsak anlamışınızdır. Dava açıldıktan sonrasında ne proje var, ne köy var ne kasaba var. Oldukca şükür. Ben aslına bakarsan maddi anlamda hiçbir şey talep etmemiştim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eighteen − 6 =