Sokakta Damada İnfaz!

0
21
Sokakta Damada İnfaz!

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde 19 yaşındaki Alperen Kahraman, alışveriş için cadde üstünde yürürken, eşinin amcası tarafınca silahlı saldırıya uğradı. Eşi ve bebeğiyle yürüyen genç baba, ne işe yaradığını anlamadan kurşunların hedefi oldu. Kahraman vaka yerinde yaşamını yitirdi. Oluşturulan ateş esnasında yoldan geçen 2 şahıs de seken kurşunlardan hafifçe şekilde yaralandı. Öldürülen Alperen Kahraman ile eşi Melisa’nın, 19 Şubat’ta tv programına katılmış olduğu ortaya çıktı. Çiftin stüdyoda bulunmuş olduğu programa telefonla bağlanan katil zanlısı amcanın, yeğeni Melisa’nın, Alperen Kahraman tarafınca kandırılıp, kaçırıldığını öne sürdüğü öğrenildi.

Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde eşi ve bebeğinin önünde eşinin amcası olduğu kaydedilen şahıs tarafınca yaralanan 19 yaşındaki genç öldü.

Korkulu vaka, Çorlu’da Omurtak Caddesi üstünde meydana geldi. İHA’nın haberine nazaran, cadde üstünde eşi Melisa Kahraman ve bebek otomobilindeki bebeği ile bir süre yürüyen Alperen Kahraman, bir iş yerinin önüne geldiği sırada eşinin amcası olduğu kaydedilen kişinin silahlı saldırısına uğradı. Vücudunun çeşitli yerlerine isabet eden kurşunlarla yere yığılan Alperen Kahraman, vaka yerinde yaşamını yitirdi. Oluşturulan ateş esnasında yoldan geçen 2 şahıs de seken kurşunlardan hafifçe şekilde yaralandı.

Saldırgan Kısa Sürede Yakalandı

Kısa sürede vaka yerine gelen polis ekipleri cinayeti işleyen Durmuş Sepetçi adlı şüpheliyi vakada kullandığı tabanca ile beraber yakalayarak gözaltına aldı. Çorlu İlçe Güvenlik Müdürü Serdar Kurtoğlu da vaka yerine gelmiş olarak mevzu hakkında bilgiler aldı. Nöbetçi Cumhuriyet Savcısı ve vaka yeri araştırma ekiplerinin yaptıkları çalışmaların arkasından Alperen Kahraman’ın cansız bedeni incelenmek suretiyle Çorlu Devlet Hastanesi Morgu’na kaldırıldı.

Katliam Anı Kamerada

Ayrıca genç babanın yaşamını kaybetmiş olduğu korkulu hücum güvenlik kameralarına yansıdı. Görüntülere nazaran eşi ve bebek otomobilindeki bebeği ile cadde üstünde yürümüş olduğu görülen Alperen Kahraman iş yerine gireceği sırada kameranın açısına giren Durmuş Sepetçi tarafınca ateş edilerek vuruluyor. Alperen’in yere düşmüş olduğu anlarda eşi ise iş yerine sığınarak kaçıyor. Alperen’i vurduktan sonrasında iş yerine de giren şüphelinin hemen sonra elindeki silahla çıkarak uzaklaştığı görülüyor. Gözlerinin önünde eşi yaralanan ve bir süre iş yerinden çıkamayan Melisa Kahraman’ın katil zanlısı uzaklaştıktan sonrasında dışarıya çıkarak bebek otomobilindeki bebeğini almış olduğu görülüyor. Olayın arkasından gözaltına alınan katil zanlısının emniyetteki işlemlerinin sürüyor.

Tv Programına Katılmışlar

DHA’nın haberine nazaran, sokak ortasında infaz edilen Alperen Kahraman ile eşi Melisa’nın, 19 Şubat’ta tv programına katılmış olduğu ortaya çıktı. Çiftin stüdyoda bulunmuş olduğu programa telefonla bağlanan katil zanlısı amcanın, yeğeni Melisa’nın, Alperen Kahraman tarafınca kandırılıp, kaçırıldığını öne sürdüğü öğrenildi. Melisa Kahraman’ın ise kandırılmadığını, kendi isteğiyle Alperen Kahraman ile evlendiğini söylediği açıklandı.

Programda, Melisa ile Alperen Kahraman’ın ilişkilerinin 15 yaşlarında başladığını belirten amcanın, “Ben onu sevdiğim kadar kendi çocuğum olsa o denli sevmezdim. Küçüklüğünden kaçana kadar hep yanındaydım onun. Amcası değil baba yarısıydım. Konuşmayı öğrendiği zamanlarda bana ‘baba’ derdi. 8-9 yaşlarında, ‘Keşke babam sen olsaydın’ derdi. Bu şekilde bir ilişkimiz vardı Melisa’yla. Alperen ile Melisa 15 yaşlarında sevgili olarak başlamışlar fakat Melisa babasının İngilizce öğretmeni olup kazancını söylediği zamanda Alperen, Melisa’nın babasından uygunsuz fotoğraflar yüzünden para istemeye başlamış. Bu konuşmanın arkasından kaza geçirdim. Şu an iki elim de sakat. Bunun sebebi Mustafa Kahraman’dır. Ben sıhhatli bir çalışandım. Şu an sıhhatli bile düşünemiyorum. Tedavi görüyorum. Hastaneye kontrollere gidiyorum. Bizim hayatımızı çaldı” söylediği öğrenildi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − five =