Sol Yanım dizisine yeni oyuncu!

0
11
'Sol Yanım' dizisine yeni oyuncu!

Star TV ekranlarında perşembe akşamları yayınlanan Sol Yanım’ dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Usta oyuncu Gülsen Tuncer, dizide Selimin babaannesi Berrin karakterine hayat verecek.

Yönetmenliğini Barış Yöş’ün üstlendiği, senaryosu Melis Civelek imzasını taşıyan ‘Sol Yanım’ dizisine yeni bir oyuncu katıldı. Başrollerini Özge Yağız, Tolga Mendi, Cemre Baysel, Emre Bey, Defne Samyeli ve Cansel Elçin’in paylaştığı dizinin 7. bölümünde kadroya Gülsen Tuncer katılıyor.Gülsen Tuncer, Selim’e aşırı düşkün babaanne Berrin karakterine hayat verecek. Selim’in doğum gününde yaşadığı şokun ardından babasıyla tartışınca, babaannesi Berrin İstanbul’a geliyor.BERRİN KUTLUSAY GELİYORTorunlarına düşkünlüğüyle bilinen Berrin, otoriter tavrıyla İhsan’ı dize getirecek. Selim’in düzenini bozmamak için otele yerleşmeye karar veren Berrin, burada Serra ile tanışacak. Serra’nın Selim’in sevgilisi olduğunu bilmeyen Berrin, Serra ile ufak bir sürtüşme yaşayacak.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/sol-yanim-dizisine-yeni-oyuncu-6404703 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 × four =