Son dakika! Azerbaycan ilerleyişine devam ediyor! 6 köy daha kurtarıldı

0
7
Son dakika! Azerbaycan ilerleyişine devam ediyor! 6 köy daha kurtarıldı

Azerbaycan ordusu, 6 köyü daha Ermenistanın işgalinden kurtardı. Ermenistan ise Terter kentinde mezarlık ziyaretindeki sivilleri vurdu.

Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Azerbaycan ordusunun 6 köyü daha Ermenistan’ın işgalinden kurtardığını açıkladı.Aliyev, Twitter hesabından, “Kahraman Azerbaycan ordusu Fuzuli ilinin Arış, Cebrail ilinin Doşulu, Hocavend ilinin Edişe, Düdükçü, Edilli, Çiraguz köylerini işgalden kurtardı. Yaşasın Azerbaycan ordusu. Karabağ, Azerbaycan’dır.” paylaşımında bulundu.ERMENİSTAN MEZARLIĞI VURDUErmenistan, Azerbaycan’ın Terter kentinde mezarlık ziyaretindeki sivilleri vurdu.Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hikmet Hacıyev, saldırıda üç sivilin öldüğünü, üçünün de yaralandığını bildirdi.MSB’DEN AÇIKLAMA: DUR DENİLMELİErmenistan’ın işlediği savaş ve insanlık suçlarını tüm dünyaya duyurmaktan geri durmayacağız. Yerleşim yerlerini hedef alan, misket bombası ve fosfor bombası kullanan Ermenistan şimdi de mezarlığa ziyarete gelen sivilleri vurdu. Ermenistan’ın bu caniliklerine artık dur denilmeli!

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/son-dakika-azerbaycan-ilerleyisine-devam-ediyor-6330974 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

17 − sixteen =