Son dakika: Bu kadarına da pes! Bacağından tutup salladı

0
7
Son dakika: Bu kadarına da pes! Bacağından tutup salladı

Son dakika haberine göre, Rusyada sosyal medya fenomeni olmak istediği ileri sürülen 35 yaşındaki bir adam, henüz altı haftalık olan bebeğini bacağından tutup kameranın önünde sallan. Görüntüler hızla yayıldı ve büyük tepki çekti.

Rusya’nın başkenti Moskova’da yaşayan Igor Kravtasov adlı adam, sosyal medya paylaşımıyla tepki çekti. Sosyal medya fenomeni olmak isteyen 35 yaşındaki adam, henüz altı haftalık olan bebeğini tek bacağından tutarak kameranın önünde salladı. Sosyal medyadaki görüntülerde adamın “Bebeklere maymun gibi davranılması gerektiğini” söylemesi büyük tepki çekti.Görüntülerin yayılmasıyla polis ekipleri harekete geçti ve adamı gözaltına aldı. Küçük bebeğin 27 yaşındaki annesi Darya Getmanskaya’nın da on gündür gözaltında. Çift, bebekleriyle gerektiği gibi ilgilenmediklerini itiraf etti. Küçük bebeğin hastanede gözlem altında tutulduğu aktarılırken, sosyal hizmetlerin devreye girebileceği ve bebeğin Igor Kravtasov ile Darya Getmanskaya çiftinin elinden alınabileceği bildirildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/son-dakika-bu-kadarina-da-pes-bacagindan-tutup-salladi-6283837 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 × 3 =