Son dakika! Engelli eşini bayıltana kadar dövdü!

0
5

Gelen bir son dakika haberine göre, Bingölün Karlıova ilçesinde cani eş, görme engelli karısını çocuklarının yanında bayıltana kadar dövdü. Yaşananları çocuklardan biri kameraya kaydetti. Vahşetin görüntüleri kısa süre sonra sosyal medyada en çok paylaşılanlar arasında yer aldı. Öte yandan Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk olayla ilgili, Dava sürecini de yakından takip edeceğiz dedi.

Sabah Gazetesi’nde yer alan habere göre, Bingöl’ün Karlıova ilçesine bağlı Gameşan köyünde yaşayan bir adamın, görme engelli eşine uyguladığı şiddet görüntüleri sosyal medyada tepkiye neden oldu. Çocukları tarafından çekilen görüntüler kadına şiddetin boyutlarını gözler önüne serdi.Görme engelli eşini sopayla bayıltana kadar döven cani kocanın tavırları herkesi çıldırttı. Öte yandan annelerini o halde gören çocuklar da babalarına nefret kustu. SORUŞTURMA BAŞLATILDI!Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, Bingöl’de şiddete uğrayan engelli anne ve çocuklarının uygun sosyal hizmet modellerinden yararlanmaları için çalışma başlattıklarını bildirdi.Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, Bingöl’de engelli bir kadının şiddete maruz kaldığı görüntülerin herkesi derinden yaraladığını belirten Selçuk, “Engelli annemiz ve çocuklarının kendilerine uygun sosyal hizmet modellerinden yararlanmaları için çalışma başlattık. Bakanlık olarak dava sürecini de yakından takip edeceğiz.” ifadelerini kullandı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-cani-koca-engelli-esini-bayiltana-kadar-dovdu-6274609 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eight − three =