Son dakika: Giresundan acı haber! 1 kişinin daha cansız bedeni bulundu

0
8
Son dakika: Giresun'dan acı haber! 1 kişinin daha cansız bedeni bulundu

Son dakika gelen habere göre Giresun’da sel felaketinde kayıp olarak aranan 7 kişiden biri olan Kemal Akar’ın cansız bedeni, Dereli ilçesine bağlı Duroğlu beldesinde bulundu. 1 kaybın daha bulunmasıyla selde yaşamını yitirenlerin sayısı 10a yükselirken, 2’si asker 6 kişiyi arama çalışmaları sürdürülüyor.

Giresun’da hafta sonu yaşanan sel afetinde, kayıp olarak aranan 7 kişiden birinin daha cansız bedenine ulaşıldı. Arama kurtarma ekiplerince, Dereli ilçesine bağlı Duroğlu beldesinde bulunan cansız bedenin, Kemal Akar’a ait olduğu belirlendi.1 kaybın daha bulunmasıyla selde yaşamını yitirenlerin sayısı 10’a yükselirken, 2’si asker 6 kişiyi arama çalışmaları sürüyor.Selin en fazla hasara neden olduğu Dereli ilçesinde yaşayan Kemal Akar, 22 Ağustos akşamı dükkanını kapatıp, eve gitmek için yola çıktığı sırada suya kapılarak kaybolmuştu.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-giresundan-aci-haber-1-kisinin-daha-cansiz-bedeni-bulundu-6292846 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

nineteen − four =