Son dakika haberi: 2 terörist etkisiz hale getirildi

0
5
Son dakika haberi: 2 terörist etkisiz hale getirildi

Son dakika haberine göre, Milli Savunma Bakanlığı, Irak’ın kuzeyi Zap ve Avaşin bölgelerine düzenlenen hava harekatında 2 PKK’lı terörist etkisiz hale getirildiğini açıkladı.

Bakanlıktan yapılan açıklamada, ”Kararlılıkla sürdürdüğümüz operasyonlarımız neticesinde, Irak kuzeyi Zap ve Avaşin bölgelerinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist icra edilen hava harekâtlarıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek” denildi.Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.

Kararlılıkla sürdürdüğümüz operasyonlarımız neticesinde, Irak kuzeyi Zap ve Avaşin bölgelerinde tespit edilen 2 PKK’lı terörist icra edilen hava harekâtlarıyla etkisiz hale getirildi. Operasyonlarımız son terörist etkisiz hale getirilinceye kadar devam edecek.#MSB #TSK pic.twitter.com/o632KpMJCR— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) July 17, 2020

 

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberi-2-terorist-etkisiz-hale-getirildi-6261887 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − ten =