Son dakika haberi! MSB paylaştı: Ege ve Akdenizde icra edildi

0
7
Son dakika haberi... MSB paylaştı: Ege ve Akdeniz'de icra edildi

Gelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı, Ege ve Akdeniz’de taarruz helikopterleri ve hücumbotlarıyla müşterek eğitimlerin icra edildiğini açıkladı.

MSB’nin Twitter hesabından yapılan açıklamada, “Denizin üstünde çakan şimşekler Taarruz Helikopterlerimiz ile Beyaz Fırtınalar Hücumbotlarımız tarafından Ege ve Akdeniz’de müşterek eğitimler icra edilmiştir.” denildi.Denizin üstünde çakan şimşekler Taarruz Helikopterlerimiz ile Beyaz Fırtınalar Hücumbotlarımız tarafından Ege ve Akdeniz’de müşterek eğitimler icra edilmiştir.#MSB #TSK #DzKK pic.twitter.com/g1pZcVqzYs— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) August 27, 2020 İlgili Haber Son dakika! MSB duyurdu: Hava harekatıyla etkisiz hale getirildiler   İlgili Haber Türk Deniz Kuvvetleri’nden Bangladeş Donanmasına yardım eli

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-haberi-msb-paylasti-ege-ve-akdenizde-icra-edildi-6291818 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

five × 5 =