Son dakika! MSB duyurdu! Etkisiz hale getirildiler

0
9
Son dakika... MSB duyurdu! Etkisiz hale getirildiler

Gelen son dakika haberine göre; Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Irakın kuzeyindeki Zap bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen PKKlı 2 teröristin hava harekatıyla etkisiz hale getirildiğini bildirdi.

MSB’den yapılan açıklamada, “Teröristlerin inlerini başlarına yıkmaya devam ediyoruz. Irak kuzeyindeki Zap bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 2 PKK’lı terörist daha düzenlenen hava harekatıyla etkisiz hale getirildi.” ifadesi kullanıldı.Teröristlerin inlerini başlarına yıkmaya devam ediyoruz! Irak kuzeyindeki Zap bölgesinde keşif ve gözetleme vasıtalarıyla tespit edilen 2 PKK’lı terörist daha düzenlenen hava harekâtıyla etkisiz hale getirildi.#MSB #TSK pic.twitter.com/mw2o2iifhw— T.C. Millî Savunma Bakanlığı (@tcsavunma) August 8, 2020

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-msb-duyurdu-etkisiz-hale-getirildiler-6277874 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

14 + eight =