Son dakika! Muş ve Malatyada korkutan depremler

0
7
Son dakika... Muş ve Malatya'da korkutan depremler

Gelen son dakika haberlerine göre; Muşta 4.2 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Öte yandan Malatyanın Hekimhan ilçesinde de 4,1 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi.

Muş ve Malatya’da deprem meydana geldi. Her iki ilde meydana gelen depremler can ve mal kaybına yol açmazken, hissedildiği bölgelerde endişe yarattı.Muş’un Korkut ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem kaydedildi.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.15’de Muş’un Korkut ilçesinde 4,2 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Depremin 13 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi.Kandilli Rasathanesi ise depremin büyüklüğünü 4.1 olarak açıkladı.MALATYA’DA 4,1 BÜYÜKLÜĞÜNDE DEPREMMalatya’nın Hekimhan ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem kaydedildi.Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) internet sitesinde yer alan bilgiye göre, saat 03.47’de Malatya’nın Hekimhan ilçesinde 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.Depremin 15 kilometre derinlikte oluştuğu belirlendi.Depremler can ve mal kaybına yol açmazken, hissedildiği bölgelerde endişe yarattı. İlgili Haber Son dakika… Malatya’da 4,1 büyüklüğünde deprem

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-mus-ve-malatyada-korkutan-depremler-6309246 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

three × four =