Son dakika! Sivastan şoke eden görüntü! Ne maske ne sosyal mesafe

0
10

Gelen bir son dakika haberine göre, Sivas’ta, corona virüs tedbirleri kapsamındaki yeni normalleşme süreciyle birlikte cadde ve sokaklar, kalabalıklaşmaya başladı. Denetim yapan polis ekipleri, halkı sosyal mesafe kuralına uyulması ve maske takılması konusunda uyardı.

Haberin Tüm Fotoğrafları

Kentin işlek noktaları olan Atatürk Caddesi ve İnönü Bulvarı’nda bugün hareketlilik gözlendi. Dışarıda kalabalık oluşturanların genellikle maske takmadığı ve sosyal mesafe kuralına uymadığı görüldü.

Bazı kişilerin, gölge olan bölgelerde toplu halde sohbet etmesi dikkat çekti. Polis ekipleri ise halkın yoğunluk oluşturduğu noktalarda barikat kurdu. Ekipler, sosyal mesafe kuralına uyulması ve maske takılması konusunda uyarıda bulundu.
Öte yandan yeni normalleşme süreciyle birlikte son bir haftada corona virüs tanısı konan vaka sayısı bin 500 bandını aştı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-sivastan-soke-eden-goruntu-ne-maske-ne-sosyal-mesafe-6235778 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

eleven + eight =