Son Dakika: Skype ve Teams çöktü mü? Skype ve Microsoft Teams neden açılmıyor?

0
11
Son Dakika: Skype ve Teams çöktü mü? Skype ve Microsoft Teams neden açılmıyor?

Skype ve Microsoft Teams uygulaması çöktü mü? Skype ve Teams üzerinden iletişim kuramayan kullanıcılar programların neden açılmadığını araştırdı. Skype ve Teams uygulamasına bir süre erişim sağlanamadı.

Skype çöktü mü? Teams neden açılmıyor? Bir süre iki uygulamaya da erişim sağlayamayan kullanıcılar uygulamaların çöküp çökmediğini araştırıyordu. Kısa süreli meydana gelen sıkıntının ardından Skype ve Teams uygulamasına erişim sağlanıyor.MİCROSOFT TEAMS İLE NE YAPILIR?Microsoft Teams uygulaması ile toplantı ve arama yapabilirsiniz. Çevrimiçi toplantılar, arama, görüntülü konferans, ekran paylaşımı,doya paylaşımı, özel arka planlar, anlık mesajlaşma yapabiliyorsunuz.SKYPE NEDİR?Skype, İnternet üzerinden iletişim ve telefon görüşmesi yapılmasını sağlayan bir yazılımdır.Bilgisayar, tablet ve akıllı telefon gibi cihazlarda, internet bağlantısı kullanarak çalışan bir uzaktan bağlantı aracı olan Skype, Microsoft bünyesinde hizmet verip kullanıcıların sesli ve görüntülü toplantılar yapmasına olanak tanıyan bir uygulamadır.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/teknoloji/son-dakika-skype-ve-teams-coktu-mu-skype-ve-microsoft-teams-neden-acilmiyor-6377203 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

1 × four =