Son dakika! Terör örgütüne bir darbe daha! Etkisiz hale getirildiler

0
7
Son dakika... Terör örgütüne bir darbe daha! Etkisiz hale getirildiler

Gelen son dakika haberine göre; Yıldırım2 Cilo Operasyonu kapsamında, Hakkari kırsalında iki terörist etkisiz hale getirildi.

İçişleri Bakanlığından yapılan açıklamada, Yıldırım-2 Cilo Operasyonu kapsamında, Hakkari kırsalında, İl Jandarma Komutanlığı ve İl Emniyet Müdürlüğünce müşterek operasyon gerçekleştirildiği belirtildi.Hava destekli operasyonda, iki teröristin silahlarıyla birlikte etkisiz hale getirildiği bildirilen açıklamada, bölgedeki operasyonun sürdürüldüğü de kaydedildi.İçişleri Bakanı Süleyman Soylu operasyonla ilgili Twitter hesabından yaptığı açıklamada, “Yıldırım operasyonları ‘yıldırım’ gibi. Hakkari’den bir haber daha. Haberi biraz sonra gelir. Tebrikler kahramanlar. Allah ayağınıza taş değdirmesin.” ifadelerini kullandı.Yıldırım operasyonları Yıldırım gibi ⚡️Hakkari’den bir haber daha…Haberi biraz sonra gelir..Tebrikler kahramanlar 🇹🇷Allah ayağınıza taş değdirmesin…— Süleyman Soylu | Maske😷 Mesafe↔️ Temizlik🧼 (@suleymansoylu) September 19, 2020

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/gundem/son-dakika-teror-orgutune-bir-darbe-daha-etkisiz-hale-getirildiler-6310508 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twelve − 10 =