Suç duyurusunda bulundu

0
5
Suç  duyurusunda bulundu

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, kendisi ve ailesi hakkında Twitter’dan şeref, haysiyet ve onuruna yönelik, ağır hakaretler ve iftiralar paylaşan bir hesap hakkında suç duyurusunda bulundu.

Duman grubunun solisti Kaan Tangöze, kendisi ve ailesi hakkında Twitter’dan şeref, haysiyet ve onuruna yönelik, ağır hakaretler ve iftiralar paylaşan bir hesap hakkında suç duyurusunda bulundu. Avukatı Özlem Hatice Bakırcı aracılığıyla İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Bilişim Suçları Bürosu’na başvuran şarkıcı, şahıs ya da şahısların tespit edilerek, soruşturma ve kamu davası açılmasını talep etti. 
İlgili Haber
Kaan Tangöze-Kıvılcım Ural çiftinin maske kavgası!

Öte yandan Tangöze’nin, geçtiğimiz haftalarda eşi Kıvılcım Ural ile gittiği Bodrum’da maske takmadığı bu nedenle Ural’ın kızını da alarak İstanbul’a döndüğü iddia edilmişti. Sokak ortasında kavga ettikleri söylenen ikiliden Ural, bu haberlerin ardından; sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Böyle bir şey olmadığını söyleyen şarkıcı, eşiyle fotoğraf paylaşarak, iddiaları yalanladı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/suc-duyurusunda-bulundu-6299034 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty − four =