Sürpriz yarışmacılar! MasterChef 123. yeni bölüm fragmanı erkana geldi! MasterChef eleme adayları kim?

0
10
Sürpriz yarışmacılar... MasterChef 123. yeni bölüm fragmanı erkana geldi! MasterChef eleme adayları kim?

MasterChefin 122. son bölümünde Boluda yapılan 25 bin TL ödül oyunu sonrası ikinci eleme adayı için dört yarışmacı kıyasıya rekabet etti. İlk eleme adayı Eray olmuştu. Peki, MasterChef ikinci eleme adayı kim oldu? Son bölümün ardından 123. yeni bölüm fragmanı da ekrana geldi. İşte, detaylar…

Ekranların sevilen lezzet yarışması MasterChef 122. bölüm 15 Aralık salı akşamı TV8’de izleyici karşısına çıktı. Yayımlanan 123. yeni bölüm fragmanında ise son 5’e kalan yarışmacılara MasterChef’in eski yarışmacıları eşlik edecek. Hemen ardından yine haftanın üçüncü eleme adayı belirlenmiş olacak. MASTERCHEF 123. YENİ BÖLÜM FRAGMANIFinale az bir zaman kala MasterChef’te eleme heyecanı sürüyor. Ekrana gelen son bölümün ardından yeni bölüm fragmanı da sevenleriyle buluştu. Fragmanda, eski yarışmacılara birlikte 2020 yarışmacıları da yemek yapacak.MASTERCHEF ELEME ADAYLARI KİM?Sefa’nın yarışmaya veda etmesinin akabinde son beşe Serhat, Özgül, Emir, Barbaros ve Eray kaldı. Pazartesi günü yapılan oyunda ilk eleme adayı Eray oldu. Salı akşamı gerçekleştirilen yarışmayla da ikinci aday Barbaros seçildi.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/surpriz-yarismacilar-masterchef-123-yeni-bolum-fragmani-erkana-geldi-masterchef-eleme-adaylari-kim-6380795 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

four × 5 =