Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe Yüksel nereli?

0
5
Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe Yüksel nereli?

Survivor 2021 gönüllüler takımı yarışmacısı Ayşe Yüksel hayatına dair detaylar izleyiciler tarafından merak edilmeye başladı. Bu yıl TV8 ekranında sık sık göreceğimiz isimlerden biri olan Ayşe Yükselin biyografisini haberimize ekledik. İşte Survivor 2021 yarışmacısı Ayşe Yüksel kimdir, kaç yaşında? Survivor Ayşe Yüksel nereli? sorularının yanıtları…

Ayşe Yüksel kimdir? Survivor 2021 yarışmacılarından olan Ayşe Yüksel dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yarışmanın iddialı isimlerinden olan Ayşe Yüksel’in hayatı ve kariyeri ile ilgili detaylar araştırılmaya başlandı. İşte Survivor Ayşe’nin merak edilenleri…SURVİVOR AYŞE YÜKSEL KİMDİR?23 Mayıs 2000 doğumlu olan Ayşe Yüksel üniversite öğrencisidir. Düzce Üniversitesi 2. sınıf öğrencisi olan Ayşe Yüksel sporla içli dışlıdır. Ortaokulda masa tenisi eğitimi alan Ayşe Yüksel 7. sınıfta haltere başlamıştır. Türkiye’de 3. olmuştur. Daha sonra voleybolla ilgilenen Yüksel mahalli ligde 6 yl boyunca oynamıştır.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-2021-yarismacisi-ayse-yuksel-kimdir-kac-yasinda-survivor-ayse-yuksel-nereli-6401751 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × five =