Survivor 2021in ilk fragmanı yayınlandı!

0
7
Survivor 2021'in ilk fragmanı yayınlandı!

TV8 ekranlarının merakla beklenen yarışma programı Survivor 2021in birinci bölüm fragmanı yayınlandı. Bu akşam saat 20.00de yayınlanacak Survivor 2021 Ünlüler Gönüllüler yarışmasında, Cemal Hünal ve Sancakay Ilım Morgülün sakatlanması tanıtıma damga vurdu.

Bu yıl Ünlüler ve Gönüllüler konsepti ile ekrana gelecek olan ‘Survivor’ bu akşamı başlayacak. Survivor 2021 kadrosunda Batuhan Karacakaya, Öykü Çelik, Cemal Hünal gibi isimler bulunuyor. Geçen sene Gönüllüler takımında yer alan Meryem Kasap, bu yıl ünlüler kadrosunda bulunuyor.SAKATLIKLAR FRAGMANA DAMGA VURDUAcun Ilıcalı’nın “Survivor 2021’e hoş geldiniz arkadaşlar” anonsuyla startı verilen fenomen programda, yarışmacılar arasındaki ilk günden başlayan rekabet dikkat çekti. Survivor ünlüler takımında Cemal Hünal’ın, gönüllüler takımında ise Sancakay Ilım Morgül’ün sakatlanması fragmana damga vuran anlardan oldu.ACUN ILICALI’DAN İLK PAYLAŞIM Acun Ilıcalı sosyal medya hesabı Twitter’dan yeni sezonun ilk paylaşımını yaptı. Ünlü televizyoncu ilk bölümün yarın akşam yayınlanacağı sosyal medya hesabından duyurdu.SURVİVOR GÖNÜLLÜLER KADROSU Survivor Gönüllüler yarışmacıları arasında Yiğit Poyraz, Sancakay Ilım Morgül, Emin Günenç, Sena Özdemir, Steven Salam, Aleyna Kalaycıoğlu, Hanzade Ofluoğlu, Yunus Emre Karabacak, Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, İlayda Şeker, Ayşe Yüksel, Uğurtan Dora bulunuyor.SURVİVOR ÜNLÜLER KADROSU Survivor 2021 Ünlüler kadrosunda Batuhan Karacakaya, Çağrı Atakan, Melis Sezer, İsmail Balaban, Hayrettin, Öykü Çelik, Cemal Hünal, Merve Aydın, Meryem Kasap, Barış Özbek bulunuyor. İlgili Haber Lale Cangal’dan Survivor’a giden eşi Cemal Hünal’a destek

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-2021in-ilk-fragmani-yayinlandi-6401559 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

16 − one =