Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ne iş yapıyor?

0
12
Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? Survivor Aleyna Kalaycıoğlu ne iş yapıyor?

Survivor Aleynanın yaşamı ile ilgili detaylar merak ediliyor. Aleyna Kalaycıoğlu, Survivorda Gönüller takımında yarışıyor. Amerikada uçak mğhendisliği kazanan Aleyne spor ile de ilgileniyor. Peki Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında?

Survivor’da yarış hız kesmeden devam ediyor. Survivor 2021 yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında izleyicilerle buluşuyor. Aleyna Kalaycıoğlu, Survivor 2021 yarışmacıları arasında bulunuyor. Peki Survivor Aleyna kimdir, kaç yaşında? İşte Survivor Aleyna’nın yaşamı ile ilgili detaylar…SURVIVOR ALEYNA KİMDİR?Aleyna Kalaycıoğlu, 1998 yılında Bursa’da dünyaya geldi. Yalova’da büyüdüğünü belirten Aleyna Kalaycıoğlu’nun annesi ile babası 10 yaşında iken ayrılmış. Sonrasında Survivor Aleyna, annesiyle ve kardeşiyle İstanbul’a taşınmıştır. Amerika Birleşik Devletleri’nde Uçak Mühendisliği bölümünü kazandı.

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-aleyna-kimdir-kac-yasinda-survivor-aleyna-kalaycioglu-ne-is-yapiyor-6406624 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

9 + 16 =