Survivor Meryem Kasap kimdir? Survivor 2021 kadrosundan Meryem Kasap kaç yaşında, nereli?

0
35
Survivor Meryem Kasap kimdir? Survivor 2021 kadrosundan Meryem Kasap kaç yaşında, nereli?

Survivor 2021 yarışmacılarından Meryem Kasap, 2020 sezonuna damga vuran isimlerden biri. Başarısıyla hafızalara kazınan Meryem Kasap tekrar Survivorda. Peki Survivor 2021 yarışmacısı Meryem Kasap geçen yıl neden adadan ayrılmıştı? İşte Meryem Kasap hakkında merak edilenler…

Survivor 2020 sezonun ekrana gelen ve Survivor 2021 sezonunda da izleyici karşısına çıkacak isimlerden biri olan Meryem Kasap hakkında meraklı arayış başladı. İzleyiciler öncelikle Survivor 20202den neden ayrıldığını merak etti. Ardından Survivor Meryem neden yarışmadan ayrılmıştı sorusu gündeme geldi. Peki Survivor Meryem Kasap kimdir? İşte Ünlüler takımı yarışmacısı hakkında bilgiler…SURVİVOR MERYEM 2020’DE NEDEN YARIŞMADAN AYRILDI?Meryem Kasap 2020 Yılının Survivor’ında sakatlandığından dolayı yarışmayı yarıda bırakmak durumunda kalmıştı. Meryem Kasap, Survivor 2020’de Gönüllüler takımındaydı.SURVİVOR MERYEM KASAP KİMDİR?”Merhaba ben Meryem Kasap, 1 Mayıs 1992 Trabzon doğumluyum. Ailedeki 3 çocuktan en küçüğüyüm. İlkokulda okurken 3 yıl tiyatroyla ilgilendim, sporla tanışmam lise yıllarımda başladı. Lise takımında 2 yıl hentbol oynadım, daha sonra bireysel spor yapma kararı aldım ve atletizme yöneldim. Bu spora ilk olarak sırıkla yüksek atlama branşıyla başladım, 2-3 yıl bu branşı yaptıktan sonra yaşadığım bir sakatlık sonucu branş değiştirmek zorunda kaldım ve 400 metre branşına geçtim.Bu dönem içinde lise öğrenimimi tamamladım ve Karadeniz Teknik Üniversitesi beden eğitimi ve spor yüksekokulunu kazandım. Eğitim ve spor hayatımı aynı anda yürüttüm. Kararlılığım ve azmim sayesinde 400 metrede 1 yıl içinde ilk Türkiye Şampiyonluğuna ulaştım ve milli takıma seçildim.Devam eden yıllar içinde bu başarılarım da devam etti ve ülkemi sayısız şampiyonalarda temsil etme fırsatı yakaladım. Avrupa Şampiyonası, Balkan Şampiyonası, Milletler Kupası ve Akdeniz Şampiyonası’nda ülkeme madalya getirdim. Tabii, bu süreç içinde lisans öğrenimimi de tamamladım ve mezun oldum. 12 yıllık spor hayatımın 8 yılı milli takım sporcusu olarak elit bir düzeyde geçti.Şu an hala aktif spor hayatıma devam ederken aynı kararlılık ve azimle fitness eğitmenliği ve Personal Trainer’lık yapıyorum.Spor geçmişim, hırsım, azmim ve bitmek bilmeyen yüksek enerjim sayesinde Survivor’da iz bırakanlardan olacağım.”

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-meryem-kasapin-yasi-boyu-kac-meryem-kasap-kim-daha-once-neden-survivordan-ayrildi-6401189 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

12 − five =