Survivor Uğurtan Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor Uğurtan Doranın biyografisi!

0
10
Survivor Uğurtan Dora kimdir, kaç yaşında? Survivor Uğurtan Dora'nın biyografisi...

Uğurtan Dora, Survivorun Gönüller takımında yer alıyor. Survivor 2021 bu akşam ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Yarışmacılar birbirleri ile kıyasıya rekabet edecekler. Survivor Uğurtanın yaşamı merak ediliyor. Peki Survivor Uğurtan kimdir?

Survivor yarışmacılarının hayatları izleyiciler tarafından merakla araştırılıyor. Uğurtan Dora, Survivor yarışmacıları arasında bulunuyor. Uğurtan, çeşitli spor dallarıyla ilgileniyor. Peki Survivor Uğurtan kimdir, kaç yaşında?SURVIVOR UĞURTAN DORA KİMDİR?Uğurtan Dora, 7 Kasım 1984 tarihinde Şişli’de doğdu. 2000’de Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünden mezun oldu. 2004’da ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini bitirdikten sonra Dokuz eylül iktisat bölümünü kazandı.Uğurtan Dora sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness spor dallarıyla ilgileniyor.Lisanslı basketbol ENKA – TOFAŞ – Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi olan Uğurtan Dora,Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapmış.Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik yapmış.Uğurtan Dora, 2000 yılında bu yana 50’dan fazla reklamda rol almış

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/cadde/survivor-ugurtan-kimdir-ne-is-yapiyor-survivor-ugurtan-dora-kac-yasinda-nereli-6401499 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

twenty + 2 =