Trumpın seçim ekibinden cinsel taciz açıklaması

0
10
Trump'ın seçim ekibinden 'cinsel taciz' açıklaması

ABD Başkanı Donald Trumpın seçim kampanyası ofisi, Trumpın 1997deki ABD Açık Tenis Turnuvasında bir kadın modeli taciz ettiğine yönelik iddiaları reddetti.

 Trump Kampanyası Hukuk Danışmanı Jenna Ellis, İngiliz The Guardian gazetesine konuşan eski Model Amy Dorris’in, Trump’ın kendisine 1997’deki ABD Açık Tenis Turnuvasında cinsel tacizde bulunduğu iddialarının ardından bir açıklama yayımladı.Açıklamada, “Trump’a yönelik bu suçlamalar, tamamen yanlıştır. Bu mesnetsiz haberi kötü niyetli bir şekilde yayımladığı için The Guardian’ın hesap vermesi adına her türlü hukuki yola başvuracağız.” ifadesi kullanıldı.The Guardian röportajında, 1997’de henüz 24 yaşında iken o dönem New York’un emlak sektörünün en zenginlerinden olan Trump’ın kendisini, VIP locasında taciz ettiğini iddia etmişti.Trump hakkında, Kasım 2016 seçimlerinden önce de çeşitli kadınlar tarafından taciz iddiaları ortaya atılmıştı. İlgili Haber Son dakika… Rezalet patladı! Trump sevgilisinin yanında…

Bu yazı ilk olarak https://www.milliyet.com.tr/dunya/trumpin-secim-ekibinden-cinsel-taciz-aciklamasi-6309173 adresinde yayınlanmıştır. Bilgilendirme amacıyla HabeRota.com’a yayınlanmıştır. Yayınlama hakları kaynak siteye aittir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

5 × 2 =